KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487230
nr 1248 7230
Otto Lindström
(1883-1932), Sverige
Oljemålning, Hus i landskap. Signerad. Olja på duk, 53x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:11:10
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Otto Lindström
Läs mer om Otto Lindström